Płatności TpayJeden partner różne formy płatności

Naszym klientom oferujemy dogodne i bezpieczne formy płatności za zakupione u nas meble. Poza tradycyjnym rozliczeniem gotówkowym w naszym e-sklepie można zapłacić: przelewem tradycyjnym, BLIK-iem lub skorzystać z możliwości rozłożenia należności na raty. Transakcje elektroniczne są realizowane za pośrednictwem naszego partnera – Tpay. To ogólnopolski operator płatności online, który współpracuje z zaufanymi instytucjami bankowymi takimi jak: Bank Pekao czy Alior Bank oraz z firmą Twisto, która jest liderem płatności „kup teraz, zapłać później” w centralnej i wschodniej części Europy.

Aby skorzystać z możliwości zapłaty drogą elektroniczną, należy na ostatnim etapie składania zamówienia wybrać jedną z form płatności oferowanych przez Tpay. Po zaakceptowaniu zamówienia zostaniesz przekierowany do systemu Tpay, w którym dokonasz finalizacji transakcji. Wśród możliwości, z jakich możesz skorzystać, są: BLIK, przelew on-line lub tradycyjny oraz system ratalny i odroczonej płatności, które wymagają szerszego rozwinięcia.

Kup teraz, zapłać za 30 dni (Twisto)

Oferta odroczonej płatności daje możliwość dokonania zakupu upatrzonego w naszym sklepie produktu i zapłacenie za niego dopiero za kilka tygodni, ale UWAGA - nie dłużej niż 30 dni od dnia zakupu. Warunkiem skorzystania z odroczonej płatności jest uzyskanie pozytywnej oceny wiarygodności w spłacie zadłużenia (podobnie jak w przypadku kredytu). Sama weryfikacja odbywa się w trakcie finalizacji transakcji i zazwyczaj już po kilku minutach otrzymasz informację z decyzją. Korzystanie z Twisto jest bezpłatne, ale należy pamiętać, by nie przekroczyć terminu 30 dni. W przeciwnym razie Twisto naliczy ustawowe odsetki za opóźnienia. Zanim jednak to się stanie, na Twoją skrzynkę będą wysyłane automatyczne powiadomienia o zbliżającym się terminie płatności.
Twisto dla osób, które pierwszy raz korzystają z formy odroczonej płatności, ustaliło limit w wysokości 700 zł, który wzrasta wraz z kolejnymi transakcjami realizowanymi w tym systemie.

Raty (Bank Pekao lub Alior Bank)

W naszym e-sklepie można skorzystać z systemu ratalnego w dwóch bankach: w Banku Pekao lub Alior Bank. Aby uzyskać informacje, jakie będą potencjalne wysokości rat, należy najpierw dokonać wyboru banku, w którym zamierzasz starać się o pożyczkę. Na dole – za pomocą suwaka – ustalisz ilość rat, a kalkulator automatycznie wyliczy ich wysokość. Nad suwakiem podana jest również informacja odnośnie wysokości RRSO (rocznej rzeczywistej stopy oprocentowania). Należy jednak pamiętać, że wyliczenie rat przez kalkulator ma jedynie charakter orientacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki kredytu ustalane są indywidualnie przez każdy bank, dlatego należy u ich przedstawicieli szukać szczegółowych informacji.

Do 10 rat 0 % w Banku Pekao

Bardzo korzystną propozycją, oferowaną przez naszego partnera, jest możliwość podzielenia płatności na 10 rat (lub mniej) z zerowym RRSO. W praktyce oznacza to, że płacisz jedynie za zakupiony przez siebie towar, bez dodatkowych opłat. Ten sposób zapłaty został umieszczony w panelu Tpay jako oddzielny wariant – pod logiem Banku Pekao znajduje się informacja: Raty Pekao do 10 x 0%. To bardzo ważne, ponieważ równocześnie występuje opcja rozłożenia na raty płatności w tym samym banku, ale już z oprocentowaniem (niezależnie od ilości rat).
Mamy nadzieję, że wśród oferowanych przez nas form płatności znajdziesz taką, która spełni Twoje oczekiwania. Życzymy więc udanych zakupów w naszym e-sklepie.

Biuro obsługi klienta

kontakt tylko telefoniczy i emailowy
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 17:00
+48 577 813 100
+48 660 068 796

biuro@furnipol.pl

Opłata za połączenie zgodna ze stawką przewidzianą przez operatora wg aktualnego cennika

Przydatne linki

Znajdź nas na:

Bądź na bieżąco ze specjalnymi ofertami i bieżącymi promocjami.

Nasze sklepy w Europie: