#zostańwdomu          Działamy bez zmian.          Zamawiaj Online.            [dowiedz się więcej]

Furnipol - nowoczesność i wygoda

Jak długo będę czekać na zamówione meble?

Wszystkie meble produkowane są w Polsce. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć dokładnej daty dostawy, dlatego podajemy orientacyjne terminy (np do 10 dni roboczych, od 3 do 25 dni roboczych, aż do maksymalnie 60 dni roboczych). Gdy meble zostaną bezpiecznie dostarczone do naszego magazynu skontaktujemy się z Państwem i poinformujemy o zaplanowanej dacie dostawy (zazwyczaj dzwonimy 2 - 5 dni przed dostawą).

Jaka jest cena za dostawę?

Cena za dostawę ustalana jest w oparciu o mapkę z określoną ceną za dostawę w "Warunki dostawy".

Czy przy zakupie kilku produktów płacę za dostawę każdego z nich osobno?

Jeśli przy składaniu zamówienia uzgodnimy z klientem, że dostawa wszystkich produktów ma być wykonana w jednym terminie i na jeden adres, cena dostawy dodawana jest do zamówienia tylko raz (niezależnie od ilości zamówionych produktów). Jeśli klient życzy sobie dostawę w kilku terminach lub na kilka adresów do każdej dostawy naliczana jest osobna cena dowozu.

W jaki sposób mogę zapłacić za meble?

Przyjmujemy płatności gotówką przy dostawie lub przelewem bankowym albo PayU. Informacje odnośnie płatności podane są w zakładce "O nas" na naszej stronie. Płatności przelewem lub PayaU prosimy wykonać odpowiednio wcześniej, abyśmy mogli w dniu dostawy potwierdzić otrzymanie pieniędzy (przelewy w niektórych bankach mogą być realizowane nawet przez kilka dni).© 2020 Furnipol. All Rights Reserved. Nasze sklepy w Europie: www.furnipol.cz     www.furnipol.pl    www.furnipol.co.uk